Penzion Náchod Ve Srubu :::

Penzion Ve Srubu / Náchod

Nový penzion Ve Srubu poskytující ubytování v klidném prostředí blízko Náchoda (cca 4 km), kde lze využít veškerých sportovních a kulturních služeb. Jedná se o srubovou stavbu, zasazena do krásné přírody s možností strávit zde příjemnou dovolenou. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Od centra Náchoda 4 km směr Trutnov. Silnice 1.třídy, k penzionu pak příjezdová cesta cca 100 m.

Penzion Náchod ubytování Ve Srubu pokoje :
Penzin Ve Srubu nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením a balkónem. Uzavřené parkoviště je před domem. Po domluvě pobyt s domácími mazlíčky povolen. Pro děti je k dispozici pískoviště.

Ubytování Náchod penzion Ve Srubu služby :
Bezplatné připojení k Wifi internetu. Součástí domu je prostorná zastřešená terasa se stylovým sezením. Televize je k dispozici v jídelně. Pro děti je k dispozici pískoviště. Standardně nabízíme snídaně, ale po domluvě lze poskytnout i celodenní stravování. K dispozici je jídelna, kde si hosté mohou sami něco připravit. Penzion Ve Srubu je vybaven zázemím pro grilování a venkovní posezení.

Náchod ubytování penzion Ve Srubu okolí a výlety :
Mezi nejzajímavější cíle výletů patří zejména Náchodský zámek, Babiččino údolí, Adršpašsko-Teplické skály, Rozhledna Hvězda, Pevnost Dobrošov, Jiráskova chata a jiné. V blízkosti se nachazí jezero s možností koupání. Veškeré sporty včetně tenisu, squashe, plavání v krytém bazénu
nebo na koupališti, fotbalu, bruslení, atd. lze provozovat v centru Náchoda(cca 4 km). Větší lyžařské střediska jsou vzdálena cca 30 km, Deštné v Orlických horách, Mladé Buky u Trutnova, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně a další střediska.

Penzion Náchod Ve Srubu - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Náchod Ve Srubu -  je k dispozici připojení na internetPenzion Náchod Ve Srubu -  je k dispozici letní terasaPenzion Náchod Ve Srubu - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Náchod Ve Srubu - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Náchod Ve Srubu - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Penzion Ve Srubu, Horní Radechová-Slavíkov 218
Náchod 54701 Česká Republika
Pemsion-Nachod-Ve-Srubu@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Ve Srubu ubytování Náchod Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: