Penzion Náchod Ve Srubu :::

Penzion Ve Srubu / Náchod

Rodinný penzion Ve Srubu poskytuje ubytování v klidném prostředí blízko Náchoda (cca 4 km). Srubová stavba je zasazena do krásné přírody v obci Horní Radechová, v kraji Boženy Němcové a Aloise Jiráska, mezi Orlickými horami a Krkonošemi.

Penzion Náchod ubytování Ve Srubu pokoje :
Penzin Ve Srubu nabízí celoroční ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky - dětská postýlka pro děti do 2 let. Kapacita ubytování 11 osob + dítě do 2 let.

Náchod ubytování penzion Ve Srubu - vybavení:
Každý pokoj penzionu Ve Srubu ubytování Horní Radechová u Náchoda má koupelnu s vanou a sociálním zařízením / s plnou koupelnovou výbavou, ručníky, mýdlo/ na pokoji TV+sat, připojení na Wifi. Pokoje v patře mají balkony s křesly a stolkem + plédy proti chladu.

Součástí penzionu je kuchyňka s jídelnou, vybavená nádobím, mikrovlnou troubou a minibarem (pivo, limonáda, víno), výborná pitná voda z vlastní studny 25 metrů hluboké. Snídaně jsou v ceně ubytování, večeře je možné objednat den předem. 3 km od penzionu Ve Srubu se nachází rodinná vesnická hospoda s domácí stravou a lidovými cenami.

Ubytování Náchod penzion Ve Srubu služby :
Zastřešená venkovní terasa, příjemná pro posezení za každého počasí, možno využít též plédy zastřešené posezení u venkovního grilu oplocené pískoviště s hračkami trampolína lehátka uzavřené parkoviště před srubem zamykatelná kóje pro kola pod přístřeškem pro pobyt domácích mazlíčků je nutné přivést vlastní pelíšek Ustájíme Vaše koně. naši hosté si oblíbili kneipování v raní rose a chůzi po oblázkách, rádi poradíme jak na to, vezměte sebou hlavně teplé ponožky, prožijete dokonalý relax v přírodě

Náchod ubytování penzion Ve Srubu okolí a výlety :
Mezi nejzajímavější cíle výletů patří zejména Náchodský zámek, Babiččino údolí, Adršpašsko-Teplické skály, Rozhledna Hvězda, Pevnost Dobrošov, Jiráskova chata a jiné. V blízkosti se nachazí jezero s možností koupání. Veškeré sporty včetně tenisu, squashe, plavání v krytém bazénu
nebo na koupališti, fotbalu, bruslení, atd. lze provozovat v centru Náchoda(cca 4 km). Větší lyžařské střediska jsou vzdálena cca 30 km, Deštné v Orlických horách, Mladé Buky u Trutnova, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně a další střediska.

Ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Od centra Náchoda 4 km směr Trutnov. Silnice 1.třídy, k penzionu pak příjezdová cesta cca 100 m.

Penzion Náchod Ve Srubu - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Náchod Ve Srubu -  je k dispozici připojení na internetPenzion Náchod Ve Srubu -  je k dispozici letní terasaPenzion Náchod Ve Srubu - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Náchod Ve Srubu - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Náchod Ve Srubu - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Penzion Ve Srubu, Horní Radechová-Slavíkov 218
Náchod 54701 Česká Republika
Pemsion-Nachod-Ve-Srubu@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Ve Srubu ubytování Náchod Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: